Welkom

Welkom op de website van De Zandbaan! Onze school staat in een rustige wijk van Rilland. Wij zijn een kleine maar fijne school. Op dit moment telt De Zandbaan ongeveer 65 leerlingen. Kinderen gaan graag naar school op De Zandbaan. De ouders van onze leerlingen waarderen onze school en het onderwijs positief waarbij de goede (zorg)structuur en de korte lijntjes ook vaak worden genoemd.

De Zandbaan is een christelijke school op reformatorische grondslag. Onze leerlingen zijn afkomstig uit christelijke gezinnen die in de meeste gevallen ook lid zijn van een lokale kerk of geloofsgemeenschap. De liefde voor God en onze naaste heeft in ons onderwijs een belangrijke plaats. U leest hierover meer onder het tabblad 'over ons'.

We hopen u, door deze website, een goede indruk te geven van onze school. Heeft u vragen, stelt u deze dan gerust.
Het team van De Zandbaan

De inlogcode voor het beveiligde gedeelte van deze website wordt aan alle ouders verstrekt. Code vergeten? Klik hier om een nieuwe code aan te vragen.

(klik op de afbeelding voor onze folder)